Geis Point – vyzdvihnite si balík

Prevádzkovateľ tohto internetového obchodu – spoločnosť RRR plus, s.r.o. Vám ponúka aj možnosť prevzatia objednaného tovaru v sieti výdajných miest blízkych Vášmu bydlisku.

Táto služba je určená všetkým, ktorí sa nechcú viazať na určitý čas doručenia zásielky. Spolupracujeme s kuriérskou službou Geis, ktorá má po celom Slovensku neustále sa rozširujúcu sieť výdajných miest pre doručenie balíkov. Geis Point môžete navštíviť a prevziať si v ňom svoju zásielku kedykoľvek v otváracích hodinách vrátane víkendov. Platbu vykonáte v hotovosti, priamo pri prevzatí objednaného tovaru.

Cena za prepravu na Geis Point

Cena je rovnaká ako cena prepravy kuriérom. Ak máte službu o Geis Point záujem, zvoľte si v košíku možnosť doprava kuriérom.

Výber Geis Pointu

Presnú adresu Geis Pointu, do ktorého chcete nechať doručiť balík, môžete zadať do 1.) poznámky k objednávke, 2.) pri telefonickom potvrdení Vašej objednávky (náš pracovník Vám bude telefonovať najneskôr v nasledujúci pracovný deň po jej zadaní), 3.) alebo si Geis Point nastavíte pomocou mailu od prepravcu. Ten Vám pošle v deň odoslonania zásielky. Všetky inštrukcie budú obsiahnuté.