Doprava tovaru

Osobný odber

Zadarmo

Osobný odber je možné uskutočniť v našej prevádzke, ktorej adresa je uvedená v sekcii Kontakt. Pri osobnom odbere tovar zaplatíte pri prevzatí. V hotovosti alebo platobnou kartou. Je možná aj platba bankou vopred – tovar vopred zaplatíte a potom si ho osobne vyzdvihnete. Pri preberaní tovaru zaplateného bankovým prevodom je potrebné preukázať svoju totožnosť platným dokladom s fotografiou.


Doprava kuriérom

Cena dopravy je iba 4.- €.

Garantované doručenie na dodaciu adresu je do 24 hodín od expedície tovaru zo skladu RRR v Prievidzi. Doručenie v pracovných dňoch (8-17 hod). Tovar Vám bude doručený po prvé uzamykateľné dvere na dodaciu adresu. Tovar môžete platiť v hotovosti kuriérovi, alebo bankou vopred. Pri tomto spôsobe doručenia sa s Vami dohodneme na presný deň doručenia. Samozrejmosťou je, že v deň doručenia dostanete SMS a E-mail avízo s časovým oknom, v ktorom bude zásielka doručená, spolu s kontaktom na doručujúceho kuriéra.

Pri doručení tovaru kuriérom je zákazník povinný skontrolovať obal. V prípade zisteného poškodenia je nutné spísať protokol o poškodenom obale alebo zásielku neprevziať. Neskôr zistené reklamácie mechanického poškodenia spôsobeného prepravou už nebudeme akceptovať. V prípade, že po rozbalení tovaru zistíte poškodenie, ktoré nebolo spôsobené prepravou, neodkladne nás kontaktujte – najneskôr však nasledujúci pracovný deň.


Slovenská pošta

Za dopravu zaplatíte iba 4.- €

Tovar pošleme poštou, Expresnou kuriérskou službou, alebo 2. triedou, platba je v hotovosti kuriérovi alebo priamo na pošte. Tovar bude doručený podľa Vami zvolenej služby do 24 alebo 48 hod. od podania zásielky na pošte.


Doprava tovaru do Českej republiky

Cena dopravy je 10.- €

Tovar dodávame aj do Českej republiky, prostredníctvom kuriérskej služby až na adresu určenú objednávateľom. Objednávateľ platí tovar kuriérovi v hotovosti v Českých korunách, podľa platného kurzového prepočtu EUR – CZK. Každú objednávku do Českej republiky riešime individuálne tak, aby cenové podmienky pre objednávateľa boli čo najprijateľnejšie. Zákazník vie presnú cenu zásielky vrátane ceny dopravy v Českých korunách ešte pred odoslaním zásielky. Doba doručenia 24 – 48 hodín od odoslania zásielky.

Všetky informácie o doprave tovaru a tiež o jeho dostupnosti a dodacej dobe môžete získať v našom Zákazníckom centre v našej kamennej predajni Ryby, Rybky, Rybičky v Prievidzi, na telefóne 00421 905 890 275 (klasická tel. linka – žiadny audiotext), alebo mailom na info@rrr.sk.